Your NDP Team

Andrea Horwath
Andrea Horwath
Hamilton Centre
Monique Hughes
Monique Hughes
Ajax
Michael Mantha
Michael Mantha
Algoma–Manitoulin
Katrina Sale
Katrina Sale
Aurora–Oak Ridges–Richmond Hill
Pekka Reinio
Pekka Reinio
Barrie–Innisfil
Dan Janssen
Dan Janssen
Barrie–Springwater–Oro–Medonte
Joanne Belanger
Joanne Belanger
Bay of Quinte
Rima Berns-McGown
Rima Berns-McGown
Beaches–East York
Sara Singh
Sara Singh
Brampton Centre
Gurratan Singh
Gurratan Singh
Brampton East
Kevin Yarde
Kevin Yarde
Brampton North
Paramjit Gill
Paramjit Gill
Brampton South
Jagroop Singh
Jagroop Singh
Brampton West
Alex Felsky
Alex Felsky
Brantford–Brant
Karen Gventer
Karen Gventer
Bruce–Grey–Owen Sound
Andrew Drummond
Andrew Drummond
Burlington
Marjorie Knight
Marjorie Knight
Cambridge
Courtney Potter
Courtney Potter
Carleton
Jordan McGrail
Jordan McGrail
Chatham-Kent–Leamington
Marit Stiles
Marit Stiles
Davenport
Khalid Ahmed
Khalid Ahmed
Don Valley East
Akil Sadikali
Akil Sadikali
Don Valley North
Amara Possian
Amara Possian
Don Valley West
Andrea Mullarkey
Andrea Mullarkey
Dufferin–Caledon
Joel Usher
Joel Usher
Durham
Robyn Vilde
Robyn Vilde
Eglinton–Lawrence
Amanda Stratton
Amanda Stratton
Elgin–Middlesex–London
Taras Natyshak
Taras Natyshak
Essex
Erica Kelly
Erica Kelly
Etobicoke Centre
Mahamud Amin
Mahamud Amin
Etobicoke North
Phil Trotter
Phil Trotter
Etobicoke–Lakeshore
Melissa McGlashan
Melissa McGlashan
Flamborough–Glanbrook
Bonnie Jean-Louis
Bonnie Jean-Louis
Glengarry–Prescott–Russell
Agnieszka Mlynarz
Agnieszka Mlynarz
Guelph
Danielle Du Sablon
Danielle Du Sablon
Haldimand–Norfolk
Zac Miller
Zac Miller
Haliburton–Kawartha Lakes–Brock
Paul Miller
Paul Miller
Hamilton East–Stoney Creek
Monique Taylor
Monique Taylor
Hamilton Mountain
Sandy Shaw
Sandy Shaw
Hamilton West–Ancaster–Dundas
Nate Smelle
Nate Smelle
Hastings–Lennox and Addington
Tom Rakocevic
Tom Rakocevic
Humber River–Black Creek
Jan Johnstone
Jan Johnstone
Huron–Bruce
John Hansen
John Hansen
Kanata–Carleton
Glen Archer
Glen Archer
Kenora–Rainy River
Sol Mamakwa
Sol Mamakwa
Kiiwetinoong
Ian Arthur
Ian Arthur
Kingston and the Islands
Andrea Beal
Andrea Beal
King–Vaughan
Laura Mae Lindo
Laura Mae Lindo
Kitchener Centre
Fitzroy Vanderpool
Fitzroy Vanderpool
Kitchener South–Hespeler
Kelly Dick
Kelly Dick
Kitchener–Conestoga
Todd Case
Todd Case
Lambton–Kent–Middlesex
Ramsey Hart
Ramsey Hart
Lanark–Frontenac–Kingston
Michelle Taylor
Michelle Taylor
Leeds–Grenville–Thousand Islands and Rideau Lakes
Terence Kernaghan
Terence Kernaghan
London North Centre
Peggy Sattler
Peggy Sattler
London West
Teresa Armstrong
Teresa Armstrong
London–Fanshawe
Kingsley Kwok
Kingsley Kwok
Markham–Stouffville
Cindy Hackelberg
Cindy Hackelberg
Markham–Thornhill
Sylvie David
Sylvie David
Markham–Unionville
Brendan Smyth
Brendan Smyth
Milton
Laura Kaminker
Laura Kaminker
Mississauga Centre
Tom Takacs
Tom Takacs
Mississauga East–Cooksville
Farina Hassan
Farina Hassan
Mississauga–Erin Mills
Boris Rosolak
Boris Rosolak
Mississauga–Lakeshore
Nikki Clarke
Nikki Clarke
Mississauga–Malton
Jacqueline Gujarati
Jacqueline Gujarati
Mississauga–Streetsville
Guy Bourgouin
Guy Bourgouin
Mushkegowuk—James Bay
Zaff Ansari
Zaff Ansari
Nepean
Melissa Williams
Melissa Williams
Newmarket–Aurora
Jeff Burch
Jeff Burch
Niagara Centre
Wayne Gates
Wayne Gates
Niagara Falls, Fort Erie and Niagara-on-the-Lake
Curtis Fric
Curtis Fric
Niagara West
France Gélinas
France Gélinas
Nickel Belt
Henri Giroux
Henri Giroux
Nipissing
Jana Papuckoski
Jana Papuckoski
Northumberland–Peterborough South
Lesley Sprague
Lesley Sprague
Oakville
Saima Zaidi
Saima Zaidi
Oakville North–Burlington
Barbara Zarboni
Barbara Zarboni
Orléans
Jennifer French
Jennifer French
Oshawa
Joel Harden
Joel Harden
Ottawa Centre
Eleanor Fast
Eleanor Fast
Ottawa South
Chandra Pasma
Chandra Pasma
Ottawa West–Nepean
Lyra Evans
Lyra Evans
Ottawa–Vanier
Tara King
Tara King
Oxford
Bhutila Karpoche
Bhutila Karpoche
Parkdale–High Park
Erin Horvath
Erin Horvath
Parry Sound–Muskoka
Michael O'Brien
Michael O'Brien
Perth–Wellington
Sean Conway
Sean Conway
Peterborough–Kawartha
Nerissa Cariño
Nerissa Cariño
Pickering–Uxbridge
Ethel LaValley
Ethel LaValley
Renfrew–Nipissing–Pembroke
Marco Coletta
Marco Coletta
Richmond Hill
Kathy Alexander
Kathy Alexander
Sarnia–Lambton
Michele McCleave-Kennedy
Michele McCleave-Kennedy
Sault Ste. Marie
Zeyd Bismilla
Zeyd Bismilla
Scarborough Centre
Dwayne Morgan
Dwayne Morgan
Scarborough North
Doly Begum
Doly Begum
Scarborough Southwest
Tasleem Riaz
Tasleem Riaz
Scarborough–Agincourt
Tom Packwood
Tom Packwood
Scarborough–Guildwood
Felicia Samuel
Felicia Samuel
Scarborough–Rouge Park
Elizabeth Van Houtte
Elizabeth Van Houtte
Simcoe North
David Matthews
David Matthews
Simcoe–Grey
Chris Glover
Chris Glover
Spadina–Fort York
Jennie Stevens
Jennie Stevens
St. Catharines
Marc Benoit
Marc Benoit
Stormont–Dundas–South Glengarry
Jamie West
Jamie West
Sudbury
Ezra Tanen
Ezra Tanen
Thornhill
Judith Monteith-Farrell
Judith Monteith-Farrell
Thunder Bay–Atikokan
Lise Vaugeois
Lise Vaugeois
Thunder Bay–Superior North
John Vanthof
John Vanthof
Timiskaming–Cochrane
Gilles Bisson
Gilles Bisson
Timmins
Suze Morrison
Suze Morrison
Toronto Centre
Peter Tabuns
Peter Tabuns
Toronto–Danforth
Jill Andrew
Jill Andrew
Toronto–St. Paul's
Jessica Bell
Jessica Bell
University–Rosedale
Sandra Lozano
Sandra Lozano
Vaughan–Woodbridge
Catherine Fife
Catherine Fife
Waterloo
Diane Ballantyne
Diane Ballantyne
Wellington–Halton Hills
Niki Lundquist
Niki Lundquist
Whitby
Saman Tabasinejad
Saman Tabasinejad
Willowdale
Lisa Gretzky
Lisa Gretzky
Windsor West
Percy Hatfield
Percy Hatfield
Windsor–Tecumseh
Andrea Vásquez Jiménez
Andrea Vásquez Jiménez
York Centre
Faisal Hassan
Faisal Hassan
York South–Weston
Dave Szollosy
Dave Szollosy
York–Simcoe